Necklace with moonstone, silver 925 platinum plated
€75.67
In stock
Kup teraz
i zapłać za 30 dni
i zapłać za 30 dni
| Production time | 24h |
|---|---|
| Weight | 2,50 g |
| Metal | Sterling silver 925 |
| Cover type | Platinum plating |
| EAN | 5905804397644 |
| Długość | 45 + 5 cm |
| Stone - color | White |
| Weave type | Ankier |
| Type of stone | Moonstone |
| Stone diameter | ~6 mm |
Sterling silver 925
Nickel-free, skin-friendly
Free shipping on orders over 54,99 EUR
30 days to return





Please complete your information below to login.