Hammered hoop earrings, silver 925 gold plated
zł 419.00
In stock
-20% Spring Sale
Code: SPRING20
Code: SPRING20
Kup teraz
i zapłać za 30 dni
i zapłać za 30 dni
| Production time | 24h |
|---|---|
| Weight | 3,90 g |
| Metal | Sterling silver 925 |
| Rodzaj zapięcia | French hook |
| Cover type | 18k gold plated |
| EAN | 5905804397354 |
| Type of earring | Hoop earrings |
| Theme | Geometric |
| Earring thickness | 4 mm |
| Kolczyki Średnica | 23 mm |
Sterling silver 925
Nickel-free, skin-friendly
Free shipping on orders over 199,99 PLN
30 days to return





Please complete your information below to login.