Kolczyki asymetryczne serca z białą żywicą, srebro 925 w złotym pokryciu
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 48h |
|---|---|
| Waga | 10,50 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5905804269187 |
| Rodzaj kolczyka | Na sztyfcie |
| Szerokość | 25 mm |
| Motyw | Serce |
| Kolczyki szerokość | 25 mm |
| Kolczyki wysokość | ~18 mm |
Idealnie zaprojektowane kolczyki w kształcie serca są ozdobione białą żywicą. Masz możliwość dostosowania ich wykończenia, wybierając między wersją pokrytą platyną a wersją w 18-karatowym złocie. Pomyśl, który z tych wzorów najlepiej pasuje do Twojego stylu. Uzupełnij stylizację o naszyjnik i sygnet z tym samym motywem.
Kolczyki dla miłośniczki klasyki w nowoczesnym wydaniu
Retro to nie tylko sentymentalny powrót do przeszłości, ale i hołd dla ponadczasowej estetyki, która zachwyca przez dekady. To szczególny rodzaj magii, w której każdy element kryje w sobie opowieść i ma swoją niepowtarzalną wartość. Kolczyki serca z białą żywicą idealnie odzwierciedlają tę filozofię – biel i niekonwencjonalny kształt podkreślają ich wyjątkowy charakter.
Kolekcja New Romantic
Love Yourself First – to hasło przewodnie kolekcji, przypominające nam, jak ważna jest miłość do samej siebie. Kolekcja New Romantic stanowi nie tylko wyraz wyjątkowego designu, ale przede wszystkim inspirację, która niesie ze sobą przypomnienie idei self love. Ta kolekcja celebruje piękno wewnętrzne i zachęca do docenienia własnej, wyjątkowej wartości.





Please complete your information below to login.