Kolczyki serca z czarną żywicą i perłą, srebro 925 w złotym pokryciu
Kod: MUM20
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 48h |
|---|---|
| Waga | 10,46 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5905804269088 |
| Kolor kamienia | Biały |
| Rodzaj kolczyka | Na sztyfcie |
| Rodzaj kamienia | Perły |
| Motyw | Serce |
| Kolczyki szerokość | 25 mm |
| Kolczyki wysokość | 26 mm |
| Rodzaj pereł | Kryształowe |
Przyłącz się do inspirującej podróży w nowoczesnym wydaniu vintage. Doskonale wykonane kolczyki serca to wyjątkowe modele ozdobione czarną żywicą i perłą, których piękno detali wydobywa się na tle wysokiej jakości srebra. Wybierz kolczyki w pokryciu platyną lub 18K złotem, dostosowując biżuterię do swojego stylu i preferencji. Możesz także rozważyć dopasowanie tych kolczyków do naszyjnika z motywem serca.
Kolczyki dedykowane miłośniczkom stylu vintage
Romantyzm i elegancja dodają wyjątkowego charakteru każdemu elementowi. Nasze kolczyki serca z czarną żywicą, inspirowane stylem vintage, wprowadzą nutę oryginalności do Twojego stylu. Kontrast między czarnym kolorem żywicy, a białą perłą oraz ich asymetryczny kształt, nadają im oryginalności i uroku.
Kolczyki serca – doskonały pomysł na prezent walentynkowy
Kolczyki z motywem serca nie tylko doskonale nadają się do noszenia na co dzień, ale stanowią idealny prezent jubilerski na Walentynki. To mały gest, którym można przekazać dużo emocji i wartości. Wybierając te kolczyki, otrzymujesz piękny sposób na wyrażenie swoich uczuć wobec ukochanej osoby. Czy istnieje coś bardziej symbolicznego niż serce, aby wyrazić swoją miłość?
Kolekcja New Romantic
Love Yourself First – to hasło przewodnie kolekcji, przypominające nam, jak ważna jest miłość do samej siebie. Kolekcja New Romantic stanowi nie tylko wyraz wyjątkowego designu, ale przede wszystkim inspirację, która niesie ze sobą przypomnienie idei self-love. Ta kolekcja celebruje piękno wewnętrzne i zachęca do docenienia własnej, wyjątkowej wartości.





Please complete your information below to login.