Srebrny pierścionek - splot pancerka w pokryciu platyną
149,00 zł
W magazynie
-20% Dzień Mamy
Kod: MUM20
Kod: MUM20
Kup teraz
i zapłać za 30 dni
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 1,54 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Pokrycie srebra | Pokrycie platyną |
| EAN | 5904717814873 |
| Rozmiar pierścionka | Regulowany, nie mniejszy niż 9 (średnica ~16 mm) |
| Typ splotu | Pancerka |
| Grubość | ~0,4 cm |
| Szerokość | ~20 mm |
| Motyw | Bez motywu |
| Szerokość szyny | ~20 mm |
Srebro próby 925
Wolne od niklu, przyjazne dla skóry
Darmowa dostawa od 199,99 PLN
30 dni na zwrot





Please complete your information below to login.