Srebrny naszyjnik znak zodiaku - waga w złotym pokryciu
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 6,00 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5905804386839 |
| Długość | 55 + 5 cm |
| Typ splotu | Ankier |
| Grubość | 2 mm |
| Grubość splotu | 1,6 mm |
| Szerokość splotu | 1,6 mm |
| Grubość zawieszki | 2 mm |
| Motyw | Znaki Zodiaku |
| Średnica zawieszki | 19,5 mm |
Srebrny naszyjnik znak zodiaku Waga w pokryciu 18K złotem to biżuteria dla kobiet, które żyją według zasad równowagi, piękna i harmonii. Wagi są uprzejme, sprawiedliwe i mają wyjątkowe wyczucie estetyki – ten naszyjnik to odzwierciedlenie ich elegancji i dyplomacji.
Zrobiony ze srebra próby 925 i pokryty złotem, z reliefem Wagi wśród gwiazd oraz konstelacją na odwrocie. Artystyczna forma i struktura podkreślają jego unikalność.
Złocony naszyjnik Waga z kolekcji Your Zodiac to talizman z przesłaniem – stylowy, kobiecy i pełen znaczenia.





Please complete your information below to login.