Srebrny choker pancerka z perłą w pokryciu platyną
569,00 zł
W magazynie
Kup teraz
i zapłać za 30 dni
i zapłać za 30 dni
Kolekcja: Biżuteria z kamieniami
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 16,65 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Pokrycie srebra | Pokrycie platyną |
| EAN | 5904717820881 |
| Długość | 37 + 10 cm |
| Kolor kamienia | Biały |
| Typ splotu | Pancerka |
| Rodzaj kamienia | Perły |
| Szerokość zawieszki | 20 mm |
| Wysokość zawieszki | 20 mm |
| Rodzaj pereł | Kryształowe |
Srebro próby 925
Wolne od niklu, przyjazne dla skóry
Darmowa dostawa od 199,99 PLN
30 dni na zwrot





Please complete your information below to login.