Płaskie kolczyki geometryczne w złotym pokryciu
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 5,70 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5905804381735 |
| Rodzaj kolczyka | Na sztyfcie |
| Grubość | 3 mm |
| Szerokość | 17 mm |
| Motyw | Geometryczny |
| Kolczyki szerokość | 17_mm |
| Kolczyki wysokość | ~21 mm |
Płaskie kolczyki geometryczne to nowa interpretacja klasycznych form, wykonane ze srebra 925 i pokryte złotem. Ich gładka, błyszcząca powierzchnia przyciąga wzrok, a kanciaste wykończenia oraz subtelne półokrągłe wycięcia nadają im nowoczesny charakter. Dzięki tradycyjnemu zapięciu na sztyft kolczyki doskonale otulają płatek ucha, a ich efektowny wygląd sprawia, że idealnie komponują się z upiętymi włosami, eksponując wyjątkowy kształt biżuterii.
Minimalistyczne projekty, które celebrują różnorodność form. Obłość, nieregularność, blask srebra i złota oraz dynamizm kształtów nadają całości charakterystyczny design. Odkryj piękno nowoczesnej biżuterii inspirowanej aktualnymi trendami.





Please complete your information below to login.