Naszyjnik z zielonym agatem, srebro 925 w złotym pokryciu
319,00 zł
W magazynie
Kup teraz
i zapłać za 30 dni
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 2,50 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5905804397576 |
| Długość | 45 + 5 cm |
| Kolor kamienia | Zielony |
| Typ splotu | Ankier |
| Średnica kamienia | ~6 mm |
Srebro próby 925
Wolne od niklu, przyjazne dla skóry
Darmowa dostawa od 199,99 PLN
30 dni na zwrot





Please complete your information below to login.