Kolczyki serca z białą żywicą, srebro 925 w pokryciu platyną
309,00 zł
W magazynie
-20% Dzień Mamy
Kod: MUM20
Kod: MUM20
Kup teraz
i zapłać za 30 dni
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 48h |
|---|---|
| Waga | 3,52 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
| Pokrycie srebra | Pokrycie platyną |
| EAN | 5905804270176 |
| Rodzaj kolczyka | Na sztyfcie |
| Szerokość | 14 mm |
| Motyw | Serce |
| Kolczyki szerokość | 14 mm |
| Kolczyki wysokość | 11 mm |
Srebro próby 925
Wolne od niklu, przyjazne dla skóry
Darmowa dostawa od 199,99 PLN
30 dni na zwrot





Please complete your information below to login.