Bransoletka kula ziemska, srebro 925 w złotym pokryciu
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 2,56 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5903738595044 |
| Długość | 18 + 3 cm |
| Typ splotu | Ankier |
| Grubość | 0,8 mm |
| Grubość splotu | 1 mm |
| Motyw | Kula Ziemska |
Kolekcja Travel to starannie przygotowane przez nas wzory biżuterii. Jednym z nich jest bransoletka Travel kula ziemska. Założona na przegub dłoni prezentuje się doskonale. Subtelnie oplata nadgarstek – składa się z cienkiego łańcuszka typu ankier, a głównym elementem ozdobnym została wycięta ze srebra kula ziemska. Bransoletka z tej kolekcji jest ozdobą niebanalną. Dzięki niej pokazujesz światu swoją siłę, odwagę do podejmowania wyzwań, hart ducha i chęć do aktywnego życia. Nie bój się eksperymentować z biżuterią i zdecyduj się na srebrną bransoletkę Travel kula ziemska.
Ta kolekcja jest przeznaczona dla kobiet świadomych swojego piękna, które chcą je podkreślać i komunikować światu swój potencjał. Może też być symbolem naszych pasji podróżniczych, ale nie tylko, dlatego bransoletka kula ziemska to trafiony pomysł na prezent. Warto zwrócić uwagą na materiał, z którego została przez nas przygotowana. To hipoalergiczne srebro najwyższej próby.
Kolekcja Travel jest pokazaniem tego, że my również śledzimy, to co dzieje się w modzie, a nasze wzory to nie tylko uwielbienie dla tego, co klasyczne. Z dużym zainteresowaniem śledzimy również trendy. Do bransoletki pasują kolczyki sztyfty, czy koła również z tym samym wzorem. W kolekcji dostępne są też naszyjniki. Sama zastanów się, z jakim elementem biżuterii stworzysz wyjątkowy duet.





Please complete your information below to login.