Naszyjnik deska surfingowa, srebro 925 w złotym pokryciu
Kod: MUM20
i zapłać za 30 dni
| Czas produkcji | 24h |
|---|---|
| Waga | 5,60 g |
| Kruszec | Srebro próby 925 |
| Pokrycie srebra | Pokrycie żółtym 18k złotem |
| EAN | 5904717839692 |
| Długość | 45 + 5 cm |
| Typ splotu | Ankier |
| Grubość | 8 mm |
| Grubość splotu | 8 mm |
| Motyw | Deska Surfingowa |
Srebrny naszyjnik deska surfingowa jest ozdobą z wizerunkiem Baronga - mitycznego stwora z kultury indonezyjskiej, który symbolizuje dobro i zwycięstwo nad złem. W mitologii Barong często przedstawiany jest jako olbrzymi lew z rogiem i zębami kłującymi. Jego wizerunek na naszyjniku dodaje biżuterii oraz odrobiny azjatyckiego mistycyzmu.
Dlaczego warto wybrać srebrny naszyjnik z deską surfingową?
stylowy wygląd - naszyjnik z deska surfingowa to nie tylko biżuteria, ale także wyróżniający się element stylizacji. Daje niepowtarzalny look, który przyciąga uwagę
symbolika - deska surfingowa z wizerunkiem Baronga przypomina o połączeniu z naturą i wolności, a także o siłach wyższych, co stanowi dla wielu osób ważne wartości
idealny na lato - srebrny naszyjnik z deska surfingowa to lekki i zwiewny dodatek, który świetnie sprawdza się w letnie dni. Idealnie pasuje do strojów plażowych, ale także do codziennych stylizacji, dodając im letniego charakteru
Naszyjnik jest połączeniem delikatnego łańcuszka ankier z grawerowaną zawieszką w formie blaszki. Produkt wykonano z bezniklowego srebra próby 925 z dostępną opcją platynowania lub pozłacania.





Please complete your information below to login.